Konkursy w ramach "Startuj z FIO"

Dotychczas przeprowadzono 10 konkursów. Kolejne w pozostałe weekendy listopada. Zapraszamy do udziału w pozostałych.

Stowarzyszenie „ZA BOREM” z Zaboru realizuje projekt "Nasza mała ojczyzna". Celem głównym projektu jest zwiększenie aktywności i zaangażowania mieszkańców, powiększenie ich poczucia przywiązania i przynależności do społeczności swojej gminy. Projekt zwiększa również aktywność członków stowarzyszenia poprzez ich aktywny w nim udział. Projekt jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach realizacji pn. "Startuj z FIO". Patronat honorowy objęła Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Anna Polak. Operatorem projektu jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Między Odrą a Bobrem oraz Fundacja Ad Rem. W ramach projektu stowarzyszenie dokonało m.in. zakupu sprzętu fotograficznego i materiałów biurowych na potrzeby prowadzenia działalności statutowej oraz przeprowadzi w listopadzie na prowadzonym przez jej członków fanpage’u Gmina Zabór Zaprasza, 16 konkursów z nagrodami. Dotychczas przeprowadzono 10 konkursów. Kolejne w pozostałe weekendy listopada. Zapraszamy do udziału.

Przykładowe pytania.

Co przedstawia zdjęcie?

W którym roku miały miejsce pierwsze nasadzenia winorośli na winnicy samorządowej w Zaborze?

W którym miesiącu i w którym roku nastąpiło uroczyste otwarcie Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze?

Co roku na terenie gminy Zabór odbywają się dwie duże i bardzo trudne imprezy sportowe. Proszę podać ich nazwy!