Logo MIĘDZY ODRĄ A BOBREM

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 11485
W sumie: 138864

Przygoda z kajakiem

 

 

 

 

Nasze Stowarzyszenie LGD Między Odrą a Bobrem w okresie od 01 maja do 30 września 2019 r. będzie realizowało projekt pn. "PRZYGODA Z KAJAKIEM"Oferta naszego Stowarzyszenia została wyłoniona w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie zadania publicznego przez organizacje pozarządowe w roku 2019 - w ramach zadania w zakresie upowszechniania kultury fizycznej  - a w szczególnosci propagowania wśród dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych aktywnych form kultury fizycznej. Konkur organizowany był przez Powiat Zielonogórski. 

 

Realizacja zadania publicznego ma polegać na organizacji jednodniowego spływu kajakowego rzeką Obrzyca  oraz na organizacji ogniska, biwaku dla uczestników spływu. Przeprowadzona zostanie pogadanka na temat promowania zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną. Ratownik biorący udział w spływie kajakowym przeprowadzi także krótki instruktaż pierwszej pomocy.  

 

UCZESTNIKAMI spływu będą głównie mieszkańcy gminy Zabór jak również mieszkańcy pozostałych gmin powiatu zielonogórskiego, dzieci w wieku od lat 7 (wraz z dorosłym opiekunem, rodzicem/ opiekunem prawnym), młodzież oraz osoby dorosłe, które zgłoszą chęć uczestnictwa w spływie kajakowym. W związku z tym, iż projekt przewiduje wynajęcie instruktorów kajakarstwa, osoby które zgłoszą chęć uczestnictwa mogą być amatorami, bez doświadczenia, które właśnie pierwszy raz będą mieć możliwość wzięcia udziału w spływie kajakowym. Dzięki realizacji zadania wiele osób będzie mieć możliwość wzięcia udziału po raz pierwszy w tego typu aktywności fizycznej. 

 

REKRUTACJA uczestników spływu kajakowego: 

Etap 1 - ogłoszenie o naborze uczestników spływu kajakowego, które pojawi się na stronie www Stowarzyszenia oraz profilu FB Stowarzyszenia, 

Etap 2 - zbieranie zgłoszeń poprzez wysłanie informacji o chęci uczestnictwa przez uczestników w spływie kajakowym na adres e-mail: lgd@miedzyodraabobrem.pl ( w terminie wskazanym w ogłoszeniu), kolejność zgłoszeń zdecyduje o pierszeństwie wzięcia udziału w spływie kajakowym oraz biwaku,

Etap 3 - sporzadzenie listy uczestników spływu kajakowego i biwaku oraz listy rezerwowej - jeśli będzie taka potrzeba. Stowarzyszenie LGD Między Odrą a Bobrem zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami, które znajdą się na liście uczetników spływu kajakowego. . 

 

KONTAKT: w sprawie uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z: 

Biurem Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Między Odrą a Bobrem

Ul. Lipowa 1, 66-003 Zabór

Dorota Augustyniak- Tel. 68 320 13 55 lub 603 505 517

e-mail:lgd@miedzyodraabobrem.pl.

 

Projekt został dofinansowany ze środków Powiatu Zielonogórskiego. 

 

 

                                                                    

 

Prezes Stowarzyszenia zaprasza

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.