Startuj z FIO - lubuskie lokalnie informacja dla Realizatorów

07.08.2020

PRZYPOMNIENIE DLA REALIZATORÓW PROJEKTÓW

Szanowni Państwo !!!

Przypominamy, iż zgodnie z Regulaminem konkursu na mikrodotacje w ramach projektu "Startuj z FIO - lubuskie lokalnie" oraz informacją wynikającą z umowy na mikrodotację jesteście Państwo zobowiązani do:

1. Realizator powinien promować Projekt w różnych mediach (np. własna strona internetowa, bilbordy w trakcie eventów, portale społecznościowe), na każdym etapie jego realizacji. Wszelkie materiały informacyjne i publikacje, wydane w ramach Projektu powinny zawierać informację: "Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020 w ramach zadania "Startuj z FIO- lubuskie lokalnie"
  2. Materiały te powinny być również opatrzone logotypem Narodowego Instytutu Wolności, Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz logotypami Operatorów. Logotypy są dostępne na stronie www.miedzyodraabobrem.pl i www.fundacjarozwojuholistczyznego.fam.org.pl
  3. Realizator zobowiązuje się prowadzić i przesyłać Operatorowi dokumentację zdjęciową i/lub filmową i/lub audiowizualną z realizacji Projektu wraz z pisemną zgodą autora na  zamieszczanie materiałów w bezpłatnych publikacjach i artykułach dotyczących programu, wykorzystanie w opracowaniu plakatów promujących projekty realizowane w ramach projektu " Startuj z FIO- lubuskie lokalnie” oraz umieszczenie na stronach internetowych Operatorów.
  4. Realizator zobowiązuje się do informowania Operatora o najważniejszych, otwartych wydarzeniach lokalnych związanych z realizacją Projektu przynajmniej na tydzień przed ich przeprowadzeniem.
  5. Ponadto Realizator zobowiązuje się w trakcie realizowania Projektu przesłać do Operatora drogą mailową informacje dotyczące realizacji Projektu, w tym przynajmniej 1 pisemną relację i minimum3 zdjęcia.
  6. Operator jest uprawniony do bezpłatnego korzystania z rezultatów Projektu, w szczególności
    z raportów, opracowań oraz innych materiałów wytworzonych przez Realizatora Projektu.
  7. Realizator Projektu jest zobowiązany informować na bieżąco, jednak nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty zaistnienia zmian, w szczególności o:

1). zmianie adresu siedziby oraz adresów i numerów telefonów osób upoważnionych do reprezentacji,

2). ogłoszeniu likwidacji lub wszczęciu postępowania upadłościowego.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy.