Zapraszamy do składania ofert - na członka Komisji Rekrutacyjnej - ocena merytoryczna wniosków "Własna firma - start dla młodych"

INFORMACJA !!!

W związku z realizacją przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Między Odrą a Bobrem wraz z partnerem Lokalna Grupa Działania Zielone Światło projektu pn. Własna firma – start dla młodych", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy,  Poddziałanie 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ogłaszamy nabór na członka komisji Rekrutacyjnej do oceny merytorycznej wniosków/formularzy rekrutacyjnych !!!

Wymagania postawione przed kandydatem:

• wykształcenie wyższe kierunkowe, np. ekonomiczne, managerskie,
  • minimum 2 lata doświadczenia w biznesie,
  • minimum 10 ocenionych biznesplanów w ostatnich 5 latach.

Za dokumenty rekrutacyjne należy rozumieć:

• curriculum vitae,
  • dokumenty potwierdzające posiadanie wymaganego wykształcenia oraz kwalifikacji.
  • Oświadczenie  kandydata na Członka Komisji Rekrutacyjnej w sprawie wyceny oceny merytorycznej formularzy rekrutacyjnych - załacznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia

Osoby zainteresowane udziałem w naborze proszone są o dostarczenie swojego zgłoszenia osobiście do Biura Stowarzyszenia lub  przesłanie mailowo na adres: startdlamlodych.lgd@gmail.com w terminie do dnia 28.04.2021 r. do godziny 15:00

W tytule wiadomości należy podać: "nabór na członka Komisji Rekrutacyjnej".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do pobrania:
Załacznik nr 1 - Oświadczenie  kandydata na Członka Komisji Rekrutacyjnej w sprawie wyceny oceny merytorycznej formularzy rekrutacyjnyc