Logo MIĘDZY ODRĄ A BOBREM

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 18490
W sumie: 145869

News

News zdjęcie id 922

Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej zaprasza do udziału w wyjeździe studyjnym

08.08.2023

Partner KSOW: Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej wraz z Powiatem Myszkowskim, Polską Izbą Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie, Stowarzyszeniem Kraina Lasów i Jezior - Lokalna Grupa Działania zaprasza do udziału w wyjeździe studyjnym  pn. Produkty lokalne szansą na rozwój przedsiębiorczości inspirowanej dziedzictwem województwa dolnośląskiego w dniach 24-27 października 2023 w ramach operacji  pn. „Produkty lokalne szansą na rozwój przedsiębiorczości inspirowanej dziedzictwem”.

Celem wyjazdu studyjnego jest upowszechnienie wiedzy i wymiana doświadczeń w zakresie inicjatyw zwiększających konkurencyjność na terenach wiejskich.

Wyjazd studyjny wpłynie na podniesienie wiedzy u 30 uczestników wyjazdu studyjnegow zakresie inicjatyw zwiększających konkurencyjność na terenach wiejskich a za ich pośrednictwem upowszechnienie tej wiedzy i wymianę wiedzy o rezultatach operacji na obszarze czterech województw tj. lubelskiego, mazowieckiego, lubuskiego oraz śląskiego. 

Organizatorzy do udziału w projekcie zapraszają:

- rolników

- producentów produktów lokalnych i tradycyjnych,

- przedstawicieli obiektów gastronomicznych/hotelowych oraz firm cateringowych,

- przedstawicieli zagród tematycznych oraz obiektów kultury,

- przedstawicieli gospodarstw agroturystycznych,

- przedstawicieli szkół rolniczych/szkół zawodowych branżowych,

- przedstawicieli organizacji wspierających przedsiębiorczość na terenach wiejskich tj. LGD,

- przedstawicieli ośrodków doradztwa rolniczego

- przedstawicieli samorządów

- przedstawicieli organizacji branżowych zrzeszających producentów produktów lokalnych i tradycyjnych, reprezentujących branże turystyczną z czterech województw tj. województwa lubelskiego, mazowieckiego, lubuskiego oraz śląskiego.
 
Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć pocztą tradycyjną lub elektroniczną (skan) w nieprzekraczającym terminie do dnia 30 września br. do godz. 16.00  na adres: biuro@lgdkrasnik.pl, Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej, ul. Lubelska 115, 23-200 Kraśnik.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie LGD Ziemi Kraśnickiej tj. www.lgdkrasnik.pl oraz partnerów www.powiatmyszkowski.pl, www.produktylokalne.pl www.klj.org.pl.

 

Prezes Stowarzyszenia zaprasza

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.