Zaproszenie dla liderów organizacji pozarządowej w tym KGW /bezpłatny program rozwojowy/

19.01.2024

Fundacja Edukacji i Przedsiębiorczości w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 zaprasza liderów organizacji pozarządowych w tym KGW do uczestnictwa w bezpłatnym projekcie kompleksowego wsparcia dla liderów organizacji pozarządowych z całej Polski, którzy odczuwają wypalenie zawodowe i społeczne i chcieliby wzmocnić siebie jako liderów.

Jest to nowa propozycja kształceniowa dla Wszystkich, którzy chcą poprzez nabycie nowych umiejętności chcą rozwijać siebie i własną organizacje.

Cykl szkoleniowy obejmuje 2 dwudniowe zjazdy obejmujące łącznie 32 h szkoleniowe.

Harmonogram - 2 weekendowe zjazdy obejmujące łącznie 32 h szkoleniowe:

➡️23-24.02.2024 roku

➡️01-02.03.2024 roku

oraz indywidualne coachingi

I zjazd obejmuje tematykę wypalenia zawodowego, wyznaczania i osiągania celów.

II zjazd obejmuje tematykę tj. zarzadzanie czasem, zarządzanie projektami, fundraising.

5 h bezpłatnego coachingu (online lub w dniu zjazdu). Rolą coacha będzie motywowanie i wyzwalanie nieodkrytych lub utraconych z różnych przyczyn pokładów energii do działania.

Każdy z uczestników wyjdzie z planem rozwojowym pod kątem zawodowym i społecznym a coach/doradca będzie wspierał utrzymanie motywacji we wdrożeniu.

Dzięki projektowi uczestnik zapozna innych liderów społecznych, co może uruchomić kolejne współprace pomiędzy uczestnikami z różnych części Polski.

Zgłaszać się mogą organizacjektóre spełniają poniższe kryteria m.in:
- siedziba organizacji w miejscowości do 100 tys. mieszkańców,
- rejestracja organizacji co najmniej 4 lata przed datą rozpoczęcia naboru,
- przychody organizacji nie przekroczyły w ostatnim roku obrotowym kwoty 100 000 zł.
- maksymalnie 2 osoby z danej organizacji pozarządowej.

Zgłoszenia przyjmujmowane są poprzez poniższy formularz:

yes

lub na adres e-mail rekrutacja@fep.org.pl

Organizator zapewnia nocleg w hotelu w Warszawie, wyżywienie podczas całego kursu

Na zakończenie absolwenci kursu otrzymają CERTYFIKAT LIDERA potwierdzający nabyte nowe kwalifikacje.

Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji. Liczba miejsc jest ograniczona więc decyduje termin zgłoszeń.

Organizator: Fundacja Edukacji i Przedsiębiorczości

Projekt współfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego NOWEFIO na lata 2021-2030